T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
AFYONKARAHİSAR / BAŞMAKÇI - Akkeçili Ortaokulu

Haberler

Ock

KARNELERİMİZİ VE ÖDÜLLERİMİZİ DAĞITTIK.
Yorucu geçen bir dönemi geride bıraktık.Karnelerimizi dağıttıktan sonra
deneme sınavlarında dereceye giren ve iftihar belgesi almaya hak kazanan öğrencilerimize belgelerini ve ödüllerini verdik.
İftihar Belgesi almaya hak kazanan öğrencilerimiz 5/A sınıfından Nuriye Nur ÇAKIR,6/A sınıfından Emine ÖZ,7/A sınıfından Betül ACAR ve 8/A sınıfından Sıla ABACI’yı ve deneme sınavlarında,derslerinde,sosyal,kültürel ve sportif faaliyetlerde başarılı olmuş diğer tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor;tüm öğrencilerimize ve büyük bir emek gösteren tüm öğretmenlerimize iyi tatiller diliyoruz.

Ara

İKİNCİ MAÇIMIZI KAZANDIK...
Futsal Yıldız Erkekler Kategorisinde 2.Maçımızda Merkez TOKİ Yatılı Bölge Ortaokulu ile Karşılaştık.Normal süresi 4-4 biten maçta rakibimizi penaltı atışları sonucu 7-6 yendik.

Ara

12 – 18 Aralık tarihleri arasında kutladığımız bu haftada tutum, yatırım ve Türk malları hakkında bilgi verildi.Tüketilecek ürünlerin ülkede üretilen ürünlerden seçilmesinin gerekliliği anlatılarak bu şekilde ülkenin zenginliklerinin artması amaçlandığı belirtildi. Ayrıca bilinçli tüketicilik konuları üzerinde duruldu.Öğretmenimiz Alican ÖZKAN getirdiği meyveleri öğrencilerimize dağıtarak yerli yiyecek tüketmenin önemine değindi.

Ara

2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı İlk Deneme Sınavımızı Gerçekleştirdik.

Ara

FUTSAL YILDIZ ERKEKLER KATEGORİSİNDE İLK MAÇIMIZDA AFYONKARAHİSAR MERKEZ NEZİHA ARSLAN ORTAOKULU İLE KARŞILAŞTIK...